Darmowa dostawa Paczkomatami InPost przy zamówieniu 20 lub 30 sztuk produktów
Optymalizuj koszty dostawy i emisji CO2, zamawiając pełne kartony - 10, 20, 30 (...) sztuk !

Jarek & Kuli

Jarek - absolwent Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie o specjalności Przemysł Fermentacyjny. W 2001 roku ugotował pierwszą warkę i rozpoczął przygodę z piwem,
Kuli - piwowar domowy od 2003 roku.
Nasze drogi zeszły się w 2006 roku w zielongórskim minibrowarze Haust. Doświadczenie Jarka i bezkompromisowe piwowarstwo domowe reprezentowane przez Krzyśka zaowocowało wieloma pomysłami i recepturami min. Red AIPA.

Receptura i doświadczenie

Połączyła nas chęć poszerzania wiedzy teoretycznej i praktycznego przenoszenia domowych receptur na większą skalę. Mamy coraz większe doświadczenie, ale ciągle staramy się rozwijać i zaskakiwać Was nowymi pomysłami.

Indywidualizm

Inspiracji szukamy zarówno w szalonym świecie piwowarów domowych jak i w dynamicznie rozwijającym piwowarstwie rzemieślniczym na całym świecie. Komponując recepturę stawiamy jednak na indywidualizm i starmy się dostarczać Wam nowych doznań smakowych.

Browar Zarzecze

Tutaj mamy pełną swobodę rozwoju i wdrażania nowych pomysłów oraz technologii. Pełna kontrola i nadzór nad własnymi projektami, to jest to o czym marzy każdy piwowar!

Tajemnicze miejsce

Rozszerzamy swoje smakowe horyzonty i ostatnimi czasy niektóre nasze piwa dojrzewają w beczkach dębowych po mocnych alkoholach takich jak whisky, bourbon czy rum. Spróbować ich można głównie na festiwalach i w zaprzyjaźnionych multitapach. Obserwujcie nasz funpage na facebooku tam informujemy gdzie i kiedy można skosztować takich rarytasów.

(opis ze strony producenta)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl